konec školy

28. června 2011 v 20:55 | vm |  everyday life
Konec školního roku je tady a s ním vidina prázdnin a zároveň vidina maturitního ročníku. Na jedné straně neuvěřitelná touha po těch chvílích, kdy člověk nemusí dělat nic do školy, nestresují ho "profesoři".. Na straně druhé "strach", spíše respekt z maturit.. Nejhorší je, že si člověk vybere zrovna tu dobu, kdy se zaváděj státní maturity.. Nicméně, i přes to se těším na ty dva měsíce, kdy člověk nemá starosti se školou, na všechny "profesory" může -alespoň na chvíli- zapomenout, netrávit svůj volný čas psaním úkolů a různých prací. Každý se může věnovat ať už svým zálibám, blízkým nebo zkrátka čemukoliv naplno, aniž by mu čas braly někdy až nesmyslné úkoly.
Ale nechci si tady stěžovat na školní systém. Chci se radovat z toho, že už konečně budou prázdniny!! Mám takovej zvláštní přístup k prázdninám. Zdá se mi zvláštní, jak všichni jezdí o prázdninách k moři. Jo, je to super, ale já osobně mám mnohem radši užívat si domova tak, jak ho jindy nezažiju. To znamená, že si prostě užívám toho, že nemusím nic moc dělat, samozřejmě doma pomůžu s nějakou tou prací a tak:))
To mě přivádí na skutky, jež jsem dneska provedl:) Posekal jsem trávu, došel jsem se psem a s tříděným odpadem a sundal jsem prádlo, které schlo na sušáku..To je, co? :D

No, už se tady nebudu chlubit a půjdu spát..:))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ev | 29. června 2011 v 13:37 | Reagovat

nojo..šikovnej kluk:P:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama