magie

25. června 2011 v 20:48 | vm
Je to již dlouho, co jsem napsal poslední článek. Přijměte, prosím, jako omluvu fakt, že jsem byl na "sporťáku" se školou..

Ale abych se dostal k tématu magie...
Právě na sporťáku se (samozřejmě proti očekávání všech zúčastněných) objevilo nějaké množství magických prostředků, které jsou schopny zavést majitele, či uživatele (nejčastěji konzumenta) do světa, který je velmi, velmi magický. Myslím, že heslo: "Kdo se nenamazal, ten se spálil.." mluví za vše:)

Ale k běžné, nudné magii.. :))

Vždycky, když jsem byl malý, obdivoval jsem kouzelníky za to, že umí vyčarovat králíka, či dokonce zajíce z klobouku, vytáhnout kytku z ucha, či takové blbosti. Od té doby se ale mé vnímání magie poněkud změnilo. V posledních týdnech se událo pár událostí, které by zasloužily, aby člověk vrátil čas a snažil se zabránit tomu, co se (ne)mělo stát. A to nyní nemluvím o nějakých hádkách, či o něčem takovém. Hádky se dají urovnat, ale pokud opravdu ztratíte někoho, koho jste měli rádi, začnete se na svět dívat z jiných úhlů pohledu..
Dál už psát nebudu, myslím, že bych měl napsat jen: R.I.P. P.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shara | E-mail | Web | 10. července 2011 v 18:03 | Reagovat

Magie vůbec není nudná a je úplně o nečem jiném, než vytahování králika z klobouku nebo hustě magickému seriálu Čarodějky (lehká ironie). Magie je pořád okolo nás, je to všechno, co nás obklopuje. Alespoň já to tak cítím. U sebe na blogu jsem se na tohle téma rozepslala víc ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama