neverending story:)

10. června 2011 v 21:50 |  everyday life
Napadlo mě, že bych mohl třeba začít psát nějakej příběh, kterej by neměl konce a mohl bych na něj kdykoliv navázat.
Ještě bych k tomu chtěl říct, že hlavní postava nebude mít jméno, aby někdo pak nemohl říct, že je to skrytý útok, nebo nějaká taková blbost:)
(to přece nemám zapotřebí..) a hlavně: NEPÍŠU TO O SOBĚ! :P

Ahoj, jsem Stella. Je mi 15 let a chodím na základní školu. Stella je jméno cizího původu. Nevím bohužel jakého..
Ale vím, že znamená něco jako "hvězda". A tou já jsem. Jsem totiž ta nejkrásnější holka na naší škole. Všichni kluci
mě milují a touží po mne. Jediný problém je v tom, že já nejsem na kluky, jsem totiž lesbička. Holky jsou mnohem lepší než kluci, což můžeme vidět na mnoha příkladech. Tak například, my holky se staráme o svůj zevnějšek. Třeba když prší, my holky máme skoro vždy deštník v kabelce. Kluci radši zmoknou a vypadají, jako by je někdo polil vodou.
Další vlastnost, kterou bych o sobě měla říct, přestože doufám, že Vy jí nepoznáte, je, že nejsem příliš inteligentní. Respektive chytrá jsem, ale někdy mi myšlení nejde moc rychle a někdy dokonce vůbec. To se občas stává i ve škole, a proto nenosím domů ty nejlepší známky. Za to mám doma obrovskou sbírku známek poštovních. Té sbírky si cením, jsem hrdá, že jí mám. Maminka jí totiž dávala dohromady celý život.
Ale zpět ke klukům. Pořád mne zvou na rande, ale nemůžou pochopit, že já je nechci!! Já chci být jen s holkama. Protože kluci si nemalujou nehty, nenanášejí si make-up, nebaví je sledovat módu každý den, nevoní se každých 10 minut, jako já..Jsou prostě trapní. Nemají zájmy. Neměla bych si s nimi o čem povídat...


Přemluvila jsem své rodiče, abych si mohla udělat domácí oslavu svého svátku. Pozvala jsem 11 lidí. Pět holek a šest kluků. To aby byli všichni zadaní..Pustila jsem ploužáky (, protože je strašně super tancovat ploužáky, je to hrozně vzrušující, když jsem s tou druhou holkou jen 50 cm od sebe! Blíž bych se zatím asi nepřiblížila, bojím se totiž pohlavních nemocí..). Zbytek až někdy příště:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ev | 12. června 2011 v 10:12 | Reagovat

:D bojím se totiž pohlavních nemocí??:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama