stroj času

11. června 2011 v 0:31 | vm |  everyday life
prosím?!
chtěl jsem si jít lehnout, ale všiml jsem si témata týdne "Stroj času"..
je toho dost, co bych mohl říct k tomuto tématu, ale co takhle "Stroj času a škola"?


Vzhledem k tomu, že mám rok před maturitou, jevil by se pro mne stroj času jako celkem fajn vynález.
Ať už proto, že bych se mohl vrátit do svých dětských let, kdy jsem si bezstarostně hrál s autíčkama na koberci plném silnic a mým životním cílem bylo postavit most z písku tak, aby po něm mohli chodit mravenci a žížaly se plazit, aniž by most spadl na hlavu těm, kteří zrovna plavali ve vodě, která pod mostem "protékala"..
Nebo prostě proto, že bych se mohl vrátit do dob, kdy jsem ve škole nedával pozor a své soustředění jsem věnoval tomu, abych namočený toaletní papír hodil na strop tak, aby se tam udržel a udělal co největší flek na stropě. (O tom dnes vím, že to byla věc, která se dělat nemá!!!). Pokud bych onen stroj měl, mohl bych se vrátit do těchto dob a dávat pozor ve škole tak, abych si dnes něco z tehdejší vykládané látky pamatoval. Ale nechce se mi věřit tomu, že bych něco dělal jinak než dříve. Vždyť život je od toho, abychom si jej pořádně užívali. A já si prostě nedokážu pořádně představit, že bych si užíval život v době své puberty například tím, že bych se učil jak blázen.. Ovšem v době, kdy je mi 18 je potřeba jednat jinak. Ale to už vůbec nepíšu o tom, o čem jsem chtěl..
Bylo by přece krásný mít možnost vrátit se do dob, kdy měl člověk minimum problémů, z nichž mezi největší patřily ty typu "přidají mi krupicovou kaši, nebo už dochází?", nebo " Kačenka mi nedala pusinku, chce si mě pořád vzít..?"
Svět by byl mnohem krásnější a jednodušší..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 J. | Web | 11. června 2011 v 1:53 | Reagovat

to jo, taky toho všeho lituju, že jsem na tu školu kašlala a jako malá dělala kraviny, za některý se stydim do dneška, škoda, že už to nejde vrátit :D

2 vm | 11. června 2011 v 8:42 | Reagovat

ale já toho nelituju:)
naopak, chtěl bych bejt v těch letech, kdy člověk nemá moc starostí..
ale pořád si myslím, že všechno, co děláme má nějakej smysl, třeba ty mokrý toaletní papíry sloužily k naší zábavě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama