Karlovy Vary - International Film Fest

5. července 2011 v 20:06 | vm

46th International Film Festival
(Karlovy Vary)


Dnes jsem měl tu možnost navštívit mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. Absolvovat zhruba 130km kvůli 46. festivalu, který zde probíhá ale rozhodně stálo za to. V Karlových Varech jsem nebyl poprvé. Naposledy jsem tam zavítal koncem ledna letošního roku. Tehdy byl sníh všude, kam se člověk podíval. Vlastně byl i skoro všude tam, kam člověk neviděl. Navíc zima byla taková, že by zamzrla i nezředěná Absolutka:)..
Ale zpátky k filmovému festivalu.. Vzhledem k tomu, že jsem zde strávil pouze den, jsem neviděl mnoho známých tváří. Ale nějaké herce jsem poznal:)
Počasí bylo parádní pro takovouto událost. Nepršelo, ale ani sluníčko se nečinilo zbytečně moc. Bohužel, právě ve chvíli, kdy jsme si sedli k obědu na zahrádku u řeky Teplá, která se poteicky kroutí centrem Karlových Varů, začal foukat studený vítr. Ovšem smažáček s kroketkama zahřál. Aby taky né, když byl za 170Kč! Pivo za 70Kč(!) jsem si nedal, protože takový pivko ani nikomu chutnat nemůže. Navíc jsem musel cestou domů řídit. Pak už bylo všechno v pořádku, já jsem dorazil domů, a protože jsem celej den ve Varech nezastavil nohy, teď si půjdu lehnout:)
A nějakej film k tomu, tak zatím:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama