kdo to je?!

14. července 2011 v 15:48 | vm |  style
Dostal jsem nápad. Měl bych si přestěhovat nábytek v pokoji a při té příležitosti si trochu i uklidit a vyházet staré věci, které mi zabírají místo tam, kde by mohly být věci zcela jiné. (Většinou zhruba stejně využité..).
Jenže, když jsem tak procházel věci, které jsem měl třeba v psacím stole, docela jsem se zhrozil. Narazil jsem na sešit, na kterém byla napsána různá hesla či jiné podobné věci. To by ještě nebylo tak děsivé. Ale po přečtení mě zamrazilo.
"Punk is for people, who don't know TRANCE." - je pravda, že punk jsem opravdu neměl rád a trance jsem žral víc než bílou čokoládu, ale není tohle přece jen trochu moc? Je. A já snad ani nebudu psát další blbosti, který jsem psal, když mi bylo 13. Slibuju, že ten sešit je z doby, kdy mi bylo 13. Nebo možná 14 - (nechtěl bych lhát..). Ale je to hrozný! Když jsem otevřel sešit a viděl jsem, jakými nesmyslnostmi jsem se zaobíral při hodinách..? Proč jsem radši nedával pozor? Na to zase odpovědět umím. Protože to bylo na hodinách, které mě naprosto nebavily:) Každá stránka vypadá zhruba takto:
Nadpis, jedna řádka popsaná zápisky a dále už jen blbosti, kraviny a nesmysly.
Já jen doufám, že jsem se od tamtoho člověka tak trochu oddělil. Udělal jsem za tou dobou tlustou čáru, a že už neřeším takové blbůstky:)
Ale že bych něčeho litoval? To NE!! Mladí si život prostě užívají. A to už jakkoliv..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama