Magical mystery tour

10. července 2011 v 20:39 | vm |  everyday life
Včerejšího dopoledne jsme se s rodičema vydali na chatu. Na cestu jsem si, jakož to řidič:), nachystal výběr nejlepších písniček od The Beatles (zní to divně "výběr nejlepších písniček od Beatles", protože skoro všechny jejich písničky jsou nejlepší). Beatles při řízení mohu jen doporučit. Pokud se Vám do uší linou tóny jejich písniček, je radost řídit. Dokonce i když kolem Vás jezdí piráti silnic a dokonce, i když Vás brzdí kloboučníci jezdící neuvěřitelnou rychlostí. 10 kilometrů za hodinu je jejich maximální rychlost. Ale s Beatles je prostě řízení jedna radost i tak:). Po zhruba stokilometrové cestě jsme dorazili na místo určení. Na chatě na nás čekala tetka:).. Přijeli jsme tak akorát v době obědu, takže maminka se svou sestřičkou nachystaly oběd. Grilované kuřecí maso vždycky potěší jakýkoliv žaludek:) Po vydatném jídle mi nezbývalo nic jiného než usnout. To jsem také udělal a vzbudil jsem se právě k večeři.
Když jsme se najedli, vydali jsme se s tatínkem na ryby. Zase:) Na rybách nám ticho rušil Těžkej Pokondr, který měl koncert jen pár desítek metrů od nás. Řeknu Vám.. je utrpení to poslouchat.. Ale protože v okolí nebyl jiný rybník(či dokonce jezero), přetrpěli jsme tu tragédii a po konci jejich koncertu jsme mohli klidně a nerušeně rybařit.
Výsledek: Tatínek chytil jednoho kapra a já? Já jsem ulovil tři větve!!
Na cestu zpět jsme se vydali po dvanácté hodině noční. K řízení mi opět hráli "Brouci". A právě když jsem projížděl po přímo magicky osvětlené silnici, hráli Beatles svou písničku "Magical mystery tour". Nevěřili byste, jak moc mi přišla ta písnička příhodná:). Po zádech mi přeběhl děda. Mráz. Možná to bylo tím, že jsem cítil velkou zodpovědnost, protože jsem řídil. A že pokud bych seděl na místě spolujezdce, řekl bych si jen: "Jé, pěkná písnička.".. Ale v tu chvíli mi to prostě přišlo hrozně "magical":)
A ještě taková úvaha o magical mystery tour, ale tu si nechám na další článek:)
Tady je písnička sama:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama