Září 2011

no, tak nevím, nevím..

30. září 2011 v 23:35 | vm |  style
tááákže! dmeska se nám asi naplno rozjela škola. dostali jsme známky z matiky, psal jsem test z dějepisu, říkal jsem pětiminutovej "vortrag" na němčině.. bylo toho moc.
po škole jsem byl na hnusným obědě a hned po-o jsem jel do práce. tam jsem byl 4 hodiny, oproti původně očekávanejm dvěma, což mě překvapilo. nemůžu říct, jestli mile či nikoliv, protože z toho bude alespoň víc peněz a já si budu moct zase koupit něco na sebe:D.
další věc je, že jsem se rozhodl udělat něco s vzhledem zde na blogu, ale moc mi to nejde.
pomozte mi trochu a napište mi, prosím, co byste zde vylepšili (pokud sem chodí jen holky, pak tedy - co byste zde vylepšily..), pac a pusu, pac a pusu Váš Supervíťa:D

změna

29. září 2011 v 21:06 | vm
rozhodl jsem se, že to tu trošku pozměním, ale tak nějak moc nevím, jak přesně by to mělo vypadat, takže se to tu bude průběžně měnit a třeba i právě proto mi tady teď chybí záhlaví:)

holy day of czech statehood

28. září 2011 v 20:56 | vm |  everyday life
Uf, to byl dneska ale den!!
pokud Vás zajímá, co všechno (, a že toho bylo hodně..) se mi přihodilo, si otevřete celý článek:)

sakra!!

26. září 2011 v 18:21 | vm |  everyday life
Potřebuju ho!
Potřebuju ho víc!!
ČAS.

Poslední článek jsem napsal ve čtvrtek. Není to sice tak dávno, ale chtěl jsem napsat ještě v sobotu:))
Jenže jsem to nestihl.
Takže bych se teď rychle vrátil k tomu, co jsem dělal v pátek..
Tak za prvý: Byl jsem ve škole, kde se nestalo vůbec nic zvláštního. Byl to prostě obyčejnej nudnej den.
Ale po škole jsem šel s kamarádem na Příkopy s tím, že si tam někde koupím bundu. Nemyslím teď třeba něco od Bosse za milión. Měl jsem spíš na mysli něco v H&Mku. Jenomže tam prostě neměli bundu, kterou bych na sebe vzal. Tak jsme jeli do Palladia, kde jsem si nakonec vybral skoro obyčejnou černou bundu. Ale fakt se mi líbí!!
No a potom přišla ta nejlepší část dne!!
Měl jsem sraz s jednou slečnou.. No, nevěřili byste, jak moc jí mám pořád v hlavě..:) I kdybych se snažil (to bych ale musel bejt pěknej blbec..), tak jí pryč nedostanu. Když jsem s ní mluvil, byl jsem tak nervózní, abych se neztrapnil, že jsem se asi předvedl jako největší kopyto pod sluncem:D
Ale co, žejo..? Ve středu jí znova uvidím. Já se těším. Nekonečně se těším!!:))
No a nakonec jsem měl zase sraz s tím kamarádem a jeli jsme se podívat na kamarádku do divadla. Tam jsme se jako puberťáci opili a byla to sranda. Hrozná sranda:)) A tady bych Vám ukázal krásné pisoáry na Vltavské (poblíž se totiž nachází ono divadlo. Divadlo RADAR)


sickness

22. září 2011 v 13:58 | vm |  everyday life
Týjo. Tak to se mi dlouho nestalo. Vlastně jednou za celou tu dobu, co chodím do školy ( to už je nějakej ten pátek)..
Prostě, včéra jsem přišel do školy a cítil jsem se tak, jako každý jiný den. Jenže během dvouhodinovýho zeměpisnýho semináře se mi udělalo tak nějak zvláštně a cítil jsem těžko překonatelnou únavu. Během třetí hodiny (češtiny) jsem několikrát usnul a nakonec jsem odešel z hodiny, protože mi vůbec nebylo dobře. Po češtině jsem se šel omluvit profesorce na děják, která mi řekla, ať koukám jít domů a spát, že prej vypadám "hrozně":))..(kdykoliv jindy by mě to naštvalo, ale v tu chvíli jsem byl rád, že pro mě má pochopení:)...)
Přijel jsem domů, bylo mi špatně, usnul jsem. Vzbudil jsem se, bylo mi špatně, usnul jsem. Vzbudil jsem se, bylo mi líp, usnul jsem. Večer jsem se vzbudil, podíval se na Expozituru a zase jsem usnul. Ani dneska ráno mi nebylo nejlíp, takže jsem zůstal doma a usnul jsem.
Teď už se zase konečně cítím normálně. A těším se do školy na všechny ty blbečky, co mám tak rád:))
Ale koho to vlastně zajímá..?

Ticho!!

19. září 2011 v 22:41 | vm |  style

saturday night

18. září 2011 v 13:00 | vm |  everyday life
Tak bych zase mohl informovat o svém soukromém životě:))
začal bych asi tím, že se v sobě teď vůbec nemůžu vyznat a prostě nějak nepřicházím na to, co chci a už mě to ani tak neděsí.. začíná mě to totiž pěkně srát..
Nicméně, včéra jsem odpoledne byl na World Press Photo 2O11.
Hrozný fotky! Některý byly krásný, například tahle od Thomase Peschaka:
Jenomže pak tam jsou některý, který jsou sice "povedený", jenže to musím dát do uvozovek, protože zachycují něco, co by se vůbec nemělo dít.. Jestli mi nerozumíte, tak myslím, že z týhle fotky to pochopíte..
Když jsme prohlédli celou výstavu, vydali jsme se s kamarádem k Vltavě na nábřeží, kde jsme vypili víno..(jen tak mimochodem.. neměli jsme vývrtku, tak jsem asi 10minut vybíral bílý víno se šroubovacím uzávěrem a oni neměli ani jedno!! Tak jsem vzal nějaký, který vypadalo, že by mohlo mít šroubovací, ale samozřejmě jsme pak zjistili, že je tam normální zátka. A protože byla plastová a ne korková, tak jsme to nezarazili dovnitř. Na nábřeží jsou takový ty kovový nevím co, jak se k tomu vážou lanama lodě. Tak jsme chtěli urazit hrdlo. To jsme udělali, načež k nám přišel securiťák a s hlasem detektiva se zeptal : "Proč tady rozbíjíte sklo?" Tak jsme mu to vysvětlili a on povídá: "No vidíte.. a já mám v autě vejvrtku..")
No a potom jsme se vydali do Crossu, feťáckého to doupěte. Hrozný, hrozný, hrozný!!!
Cross si chtěl nechat moje nerdovský brejle, ale naštěstí jsme se pro ně vrátili a nějací hodní lidé nám je vrátili. Nicméně Cross jako klub není tak hroznej(spodní patro..). Ale ti lidé mi, alespoň povětšinou, přijdou.. no, minimálně dost divní..:))
a když píšu o sobotní noci, nemůžu zapomenout na tohle video:)


fuck, fuck, fuck!!

14. září 2011 v 19:59 | vm |  everyday life
škoda..
Tak jsem se zase jednou spletl. Jenže to byla chyba, která bolí.
Taková ta chyba, kdy se Vám někdo zdá, že je naprosto dokonalej, ale potom se něco změní.
Jenomže nejhorší je to, že já ani nevím, co se na ní změnilo konkrétního. Možná, že třeba nic a chyba je ve mně.
A to mě právě nejvíc děsí. A bohužel je to asi ta nejpravděpodobnější varianta.
A taky nejhorší. Možná to zní sobecky, že se lituju. Ale to vůbec není pravda. Mě to totiž, s odpuštěním vyloženě sere(a to nemám rád sprostý slova:)..), ale né kvůli sobě. Ale kvůli nám oběma. Jenomže vžijte se do tý situace.
On chce jí, ona nechce jeho. Dlouho.. Jenže ona né, že by nedávala najevo, že ho chce. Nebo pokud jo, tak to vypadá tak, že ho vážně nechce. Že jí otravuje, když jí napíše a tak. No a když ho to začne přecházet, tak ona zjistí (a nebo začne dávat najevo..?), že ho chce. Ale už je na to bohužel pozdě..
život je komplikovaný, možná by byl jinak nudnej. ale tohle je poněkud divný "koření"..
a ta písnička? jako bych jí teď napsal já..

nahota? o čem psát?:)

13. září 2011 v 22:15 | vm |  style
Zdá se mi, že tady na blog.cz došlo ke zvláštnímu paradoxu. Soudím tak alespoň podle nějakých 7 článků, které jsem náhodně otevřel a četl. A teď k problému. Každý autor nějakého článku si zřejmě řekl: "Hmm, nahota.. To budou všichni psát o tom, jak kdo chodí svlečenej..Tak já budu originální a napíšu něco o duševní nahotě.."

Takže, já bych se na to zkusil podívat "jinak". Když jsem procházel rubriky, který tady mám, našel jsem rubriku °Style. A napadlo mě, že by mohl vzniknout, alespoň mi není známo, že by něco takového již existovalo, styl vyznačující se tím, že by jeho vyznavači nenosili žádné oblečení. A jelikož se dnes snad všechny styly pojí s nějakou hudbou, příznivci tohoto stylu by mohli poslouchat hudbu typu Lunetic, T-Boyz.. Tím nechci říct, že by onen styl byl pro homosexuály, to vůbec. Ale ta hudba se hrozně hodí k obnaženému tělu, no ne?:))
Pro mě by to teda asi zrovna nebylo, protože já mám rád oblečení..:D ale věřím, že by se našlo mnoho příznivců.
To soudím podle toho, jak se všichni chvástají, jak se mají čím chlubit, a že neznají nikoho v okolí, kdo je stejně obdařený, jako oni. Nicméně nakonec by se stejně nejspíš schovali a zůstali by doma. Proto od začátku říkám, že pokud něco takového někdy vznikne, se mnou počítat nemusej. A nepíšu to proto, že bych se za sebe styděl. Právě naopak! Mám se moc rád na to, abych se ukazoval všem, kteří by mě potkali. Protože by mezi nima byla obrovská část, která by si to nezasloužila :D
to jsem se zase hezky rozepsal. je to jeden z mála článků, ke kterýmu můžu napsat, že to je fakt sračka!!:D

Tak mi jen do komentářů prosím napište, jestli byste se k takovému "hnutí" přidali, nebo ne..:))

home sweet home

11. září 2011 v 19:32 | vm |  everyday life
Tak jsem po pár dnech zase tady:)
Vezmu to od včerejška..
Včéra jsme vyrazili s maminkou, sestrou a její kamarádkou na chatu, abychom babičce a dědovi předali pejska, kterého jsme jim pořídili. Oni už dříve měli Máju:), ale ta již běhá po nebeských loukách a určitě je tam šťastná.. Takže nebyl problém. Pejska hrozně hezky přijali a dost si ho oblíbili. I on je. Večer, když už všichni spali, snědl celej(!!) štrůdl, kterej tam byl nachystanej na ráno. Ráno mu prej nebylo moc dobře, nicméně to jsou jen informace z druhé (či dokonce třetí) ruky. Já jsem se vzbudil kolem poledne, takže jsem dneska aspoň vyspalej:)..
K obědu jsem měl špagety s červenou omáčkou, takže jsem se najedl jako blázen. No a potom už jsme jeli domů. Sestřička s Kačkou(to je ta kamarádka..) zůstaly na chatě a my s maminkou jsme jeli vlakem do Prahy. No, hrozný!! Dvě hodiny v coupé se šesti dalšíma lidma, typickýma čechama, kteří bez znalosti parfémů nebo alespoň antiperspirantů cestují hromadnou dopravou a vůbec jim nevadí, že my, lidi, nemůžeme dýchat, protože oni se potí jako, s prominutím, opice. Jinak vlak sám o sobě taky hroznej, šedej, špinavej, prostě českej vlak, no..
Takže to je ve stručnosti můj víkend a zítra hurá do školy!! :x
Tady je obrázek vlaku, kterej by mohl vyjádřit, jak český vlak působí v české krajině..:)