saturday night

18. září 2011 v 13:00 | vm |  everyday life
Tak bych zase mohl informovat o svém soukromém životě:))
začal bych asi tím, že se v sobě teď vůbec nemůžu vyznat a prostě nějak nepřicházím na to, co chci a už mě to ani tak neděsí.. začíná mě to totiž pěkně srát..
Nicméně, včéra jsem odpoledne byl na World Press Photo 2O11.
Hrozný fotky! Některý byly krásný, například tahle od Thomase Peschaka:
Jenomže pak tam jsou některý, který jsou sice "povedený", jenže to musím dát do uvozovek, protože zachycují něco, co by se vůbec nemělo dít.. Jestli mi nerozumíte, tak myslím, že z týhle fotky to pochopíte..
Když jsme prohlédli celou výstavu, vydali jsme se s kamarádem k Vltavě na nábřeží, kde jsme vypili víno..(jen tak mimochodem.. neměli jsme vývrtku, tak jsem asi 10minut vybíral bílý víno se šroubovacím uzávěrem a oni neměli ani jedno!! Tak jsem vzal nějaký, který vypadalo, že by mohlo mít šroubovací, ale samozřejmě jsme pak zjistili, že je tam normální zátka. A protože byla plastová a ne korková, tak jsme to nezarazili dovnitř. Na nábřeží jsou takový ty kovový nevím co, jak se k tomu vážou lanama lodě. Tak jsme chtěli urazit hrdlo. To jsme udělali, načež k nám přišel securiťák a s hlasem detektiva se zeptal : "Proč tady rozbíjíte sklo?" Tak jsme mu to vysvětlili a on povídá: "No vidíte.. a já mám v autě vejvrtku..")
No a potom jsme se vydali do Crossu, feťáckého to doupěte. Hrozný, hrozný, hrozný!!!
Cross si chtěl nechat moje nerdovský brejle, ale naštěstí jsme se pro ně vrátili a nějací hodní lidé nám je vrátili. Nicméně Cross jako klub není tak hroznej(spodní patro..). Ale ti lidé mi, alespoň povětšinou, přijdou.. no, minimálně dost divní..:))
a když píšu o sobotní noci, nemůžu zapomenout na tohle video:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 goodwill | Web | 18. září 2011 v 13:15 | Reagovat

Ta druhá fotka je nechutná, ale jinak s tou vývrtkou to je zabité, takové štěstí to je fakt něco :D

2 vm | Web | 18. září 2011 v 16:34 | Reagovat

ta fotka je hrozná. ale ten příběh, kterej jí předcházel je mnohem horší. udělali jí to jako trest za to, že utekla od svého muže. ještě horší je to, že se to děje v podstatě běžně. je to totiž tradice (!!) lidi toho chlapa, kterýho opustila, si pro ní přišli a rodiče jim jí prostě museli vydat. to je ten největší hnus..
ale prý už se z toho dostala (psychicky) a v USA už jí plastici udělali nový nos..

3 AndreY♀ | Web | 19. září 2011 v 16:53 | Reagovat

tak to sis to musel užít:) jo taky se mi jednou s kámoškou stalo, že jsme neměli vejvrtku tak jsme museli urazit hrdlo .. no jenže nám toho půlka vytekla takže jsme měli ho***;D .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama