time of love? I hope so..

22. října 2011 v 14:30 | vm |  everyday life

Vážení, od středy se toho stalo tak moc, že ani nevím, jestli to zvládnu napsat nějak tak, aby to dávalo smysl a abyste z toho mohli pochopit, co všechno se stalo a hlavně, abyste dokázali pochopit, jak jsem teď šťastnej:) Jako takovou třešničku máte pod článkem dvě nejlepší písničky, co teď poslouchám 25hodin denně, 5489754094875dnů v týdnu..
to všechno v celém článku)Když jsem ve středu končil ve škole, napsal jsem Pétě, jestli náhodou nejede taky domů - a ona jela!:) Takže jsme se sešli před školou a za deště jsme vyrazili na tramvaj. Když přijela devítka, nechali jsme jí ujet, že pojedeme jedničkou, protože Péťa jezdí domů ze školy právě tudy. A já občas taky, ale né moc. No a když přijela teda jednička, řekli jsme si, že pojedeme teda tou devítkou, protože je to delší cesta.. Tak jsme počkali na devítku a jeli jsme na Anděla, tam jsme vystoupili a mně se stal naprosto parádní trapásek:))
Říkal jsem, že potřebuju jít do bankomatu a když se mě Péťa zeptala, jestli má jít se mnou, řekl jsem: "Né!", odmlčel jsem se, ale chtěl jsem ještě pokračovat ve vysvětlování, že jako jí doprovodím na zastávku a až pak tam půjdu, protože když by šla se mnou, tak by akorát mokla a byla by jí zima a ták.. Samozřejmě, že to pochopila tak, že prostě chci, aby už jela domů. Nakonec jsem jí teda vysvětlil, že šlo jenom o nedorozumění, a že jestli chce, tak že zajdeme do toho bankomatu, aby viděla, že nechci, aby odjela:D Tak jsme šli k bankomatu, tam jsem si vybral peníze a nabídl jsem Pétě, že bychom se mohli jít někam najíst nebo si někam jít sednout a dát si třeba kávu nebo ták. Péťa říkala, že nemá hlad (to říkáte všechny vždycky!!:D..), tak jsem říkal, že jí doprovodím na zastávku. Když nechala ujet asi tři autobusy, nakonec se mě zeptala, jestli bych nechtěl jet taky, "samozřejmě, že bych chtěl!!", odpověděl jsem. Tak jsme teda jeli, nakonec jsme se šli ještě asi na tři hodiny projít, takže nám byla největší zima na světě.. Nakonec Pétě zavolala maminka, že prej jaktože Péťa ještě není doma (a prý byla dost naštvaná). Nechtěl jsem, aby se na Péťu zlobila kvůli mně, tak jsem jí napsal omluvnou sms, která tu situaci snad zlepšila:) A když jsme se předtím dohodli, že v pátek půjdeme ke mně domů, tohle byl přesně důvod, proč Péťa do poslední chvíle nevěděla, jestli nakonec bude moct.. (bylo to trochu komplikovanější, ale to už by bylo taaak složitý, že to ani nechci psát).
Rád bych Vám doporučil tuhle písničku; je to oficiální písnička MS v rugby, které se letos hraje na Novém Zélandě. A i když Vás rugby vůbec nemusí zajímat, myslím, že tahle písnička Vás chytne.. Tak jako chytla mě.
Včéra, 21. 10. 2011 měl nastat konec světa. Alespoň podle jednoho proroka, jehož ani asi 2987347834. pokus o vypočítání konce světa nevyšel. Jeho jméno neznám, ale myslím, že ani nemá cenu, abych ho hledal. On si to prostě nezaslouží. Akorát chce bejt známej, tak se sere do novin. Jenomže já jsem měl tak krásnej den, že kdyby byl konec světa a já umřel, umíral bych jako nejšťastnější člověk:)
Vzal bych to teda hezky stručně. Ráno, když jsem se vzbudil asi o 40minut později, než jsem chtěl, mě napadlo, že ten den bude asi divnej. Protože v tu chvíli jsem ještě nevěděl, jestli Péťa bude moct k nám.. Ve škole se nám vyhla všechna zkoušení, takže průběh byl hladkej. A nakonec jsem se dozvěděl, že Péťa teda může!!!! Takže jsme jeli k nám.. Tady jsme si povídali, pak nás přišla navštívit Bětka (to je ta naše kočička).
Chvíli si s náma povídala a nakonec šla spát. Lehla si na notebook, kde jsem měl rozpracovanou upravenou fotku Péti, plochu mi otočila vzhůru nohama, fotku předělala a odhlásila mě, takže jsem pak měl trochu problémy:)) (to všechno tím, jak přišla na notebook, kterej jí hřeje a chtěla si ho trošku ušlapat, takže začala mačkat všechny možná kombinace na klávesnici..). No, my jsme si s Péťou ještě povídali.. A potom to bylo všecko tak krásný..?:)) Při mý nejoblíbenější písničce jsme se políbili, což bylo tak krásný, že jsem si to tak ani nepředstavoval... Dál už nebudu psát, co se dělo:))
Teď mě pěkně štve, že neumím zastavit nebo vrátit čas!
Ale jsem šťastnej!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 goodwill | Web | 22. října 2011 v 15:11 | Reagovat

To je tak nádherný, přeju vám to :)) A ta druhá písnička je naprosto nádherná :)

2 goodwill | Web | 22. října 2011 v 16:22 | Reagovat

Ta písnička je přímo přenádherná, už ji poslouchám nejspíš hodinu vkuse, pořád odznova a odznova :) Podle toho co čtu vypadáte jako nejkrásnější pár na světě, neznám nikoho, kdo by vám to nepřál:) Jo a ten sport, ať už jde o hokej nebo o fotbal, tak to je vždycky paráda.. člověk se stává úplně jiným :D

3 Gabink4 | Web | 22. října 2011 v 17:44 | Reagovat

jako z filmu tyjo :))

4 Flixie | Web | 22. října 2011 v 20:39 | Reagovat

Dík ;)

5 Gabink4 | Web | 22. října 2011 v 20:52 | Reagovat

děkuju ;)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama