Říjen 2011

Italy - photographs

31. října 2011 v 20:29 | vm |  everyday life
Tak a jsem zpátky:) Včéra (přesněji kolem 7. hodiny ranní) jsme překročili hranice ČR, čímž jsme rozzářili tváře jejích obyvatel, jelikož ti se na nás těšili celých pět dnů, co jsme byli v zahraničí:))
Hodně stručně bych tu popsal, co se teda za těch pět dnů událo a přihodím samozřejmě pár fotek. Ty budu přidávat ještě s postupem času a taky bych v příštích dnech přidal povídku, kterou jsem dneska napsal na hodině ČJ:)
Takže k Itálii:
Odjezd byl naplánován na 25.10. na půl sedmou hodinu večerní. Já jsem ještě odpoledne před odjezdem trávil s Péťou, protože představa těch pěti dnů bez ní mě trochu děsila, tak jsme trávili alespoň poslední možné chvíle spolu. Péťa mě doprovodila až k místu odjezdu, kde jsme se rozloučili. Na místě už byly všechny holky z naší třídy, které jely taky. (ten zájezd byl hlavně pro sekundu - 14, 15 let..)
Jeli jsme lůžkovým autobusem, pokud jste ještě neměli tu čest, buďte rádi;) Místa je tam málo, dýchat se moc nedá.. Na druhou stranu lepší spát tak, než v sedě. Po každý noci mě bolela záda, ale vydržet se to dalo. V Itálii jsme navštívili spoustu historických míst (Pompeje, Herculaneum, Veronu či Florencii). Slíbil jsem stručný článek, takže tady bych to tak nějak zakončil:).. Ještě k poslední noci; s holkama ze sekundy jsme si povídali asi do půl třetí ráno a vstávali jsme nějak kolem šestý.. takže nevyspalost v kombinaci s bolestí zad - ideální. Bazinga!
a teď ty fotky:

1) ulice Ravenny
2) Vesuv
3) Pompeii - sunset
4) Autumn
5) Lávové kameny - Vesuv
Tak to by pro dnešek stačilo, těch fotek mám ještě asi 590, takže budu mít z čeho vybírat i nadále:)

Italy!!

24. října 2011 v 21:13 | vm |  everyday life
Takže vážení!!
Zítra odjíždím do Itálie, foťák už mám zabalenej, takže se tu mějte krásně a já budu fotit, fotit a fotit..
a až se vrátím, tak sem budu přidávat, přidávat a přidávat fotky:)
have a nice time!

photographs - stroll through the fields

22. října 2011 v 23:09 | vm |  photostore:)
1)Západ slunce nad polem zčásti přikrytým peřinou podzimní mlhy
2)Jak je možný, že jsou ta pole pořád ještě zelená?! vždyť je taková zima!!
3)Srny (vlevo dóle) se vyhřívají na sluníčku..

time of love? I hope so..

22. října 2011 v 14:30 | vm |  everyday life

Vážení, od středy se toho stalo tak moc, že ani nevím, jestli to zvládnu napsat nějak tak, aby to dávalo smysl a abyste z toho mohli pochopit, co všechno se stalo a hlavně, abyste dokázali pochopit, jak jsem teď šťastnej:) Jako takovou třešničku máte pod článkem dvě nejlepší písničky, co teď poslouchám 25hodin denně, 5489754094875dnů v týdnu..
to všechno v celém článku)

back to childhood

20. října 2011 v 21:02 | vm |  style
:)) dneska jsem doma zase objevil svoje starý botky. hodně, hodně starý botky. ale jsou suprový. úplně parádní. klidně bych si je vzal dneska na sebe, jenže by se mi do nich vešel maximálně tak nos. a ač mám rád originalitu, chodit po městě s botou na nose.. no - nevím, nevím - jestli bych si připadal zdravej. asi moc né.
na druhou stranu konvence je všude, tak proč jí nesabotovat?:) zítra si asi vezmu bundu naruby a předkem dozádu; kalhoty si vezmu.. no - vlastně nevezmu, proč bych taky měl, že? ponožky si dám na uši a trenky místo náramku. jé, to jsem se zase nechal jednou unést))
a tady jsou ty boty:
(nyní jsem se dozvěděl, že jsem je nosil, když mi byl rok)

druhý svět

18. října 2011 v 18:42 | vm |  everyday life
páni..!!
když jsem si přečetl název témata týdne, napadlo mě, že nedávno jsme tu měli jedno, které bylo téměř totožné - Druhá tvář. Jenže hned potom mi došlo, že to vlastně není úplně to samé. Někdo to může pokládat za něco jiného, někdo za to samé. Ale pryč od polemiky..
Vlastně nejdu pryč od polemiky - budu v ní pokračovat. Myslíte si, že existují paralelní vesmíry, ve kterých žijeme jiné životy, které se od těch našich liší jen volbami? A bylo by možné se s nimi někdy potkat? Že bychom si s nimi dali po smrti schůzku, kde bychom debatovali o životech, které jsme právě prožili? Mohlo by to být třeba nějak takhle:
Přišel bych tam já a pak by se tam sešlo ještě X dalších takovejch, jako jsem já. Ale někteří by třeba byli bohatí, někteří chudí. Někteří chytří, někteří už né tolik. Někteří hodní, někteří zlí.. Možná by bylo dobrý, kdybych mohl mluvit jen s těmi, kteří byli v průběhu života "horšími" lidmi než já. Ale vlastně proč..? Vždyť bych už byl po smrti. Jedině, že bych měl ještě nějakou možnost poučit se z chyb svých i ostatních "vm":))
To mě přivádí na jinou myšlenku. Věříte v nějaký posmrtný život? Já doufám, že po smrti přijdeme na nějaký druhý svět, kde budeme "žít". Protože si opravdu nedokážu představit, co by znamenalo nějaké velké NIC po smrti. Že bych prostě přestal vnímat vše kolem mě..? To přece nejde. Já doufám, že duše unikne z těla do nějakého světa mrtvých, kde se všichni budeme moci znovu setkávat. A diskutovat o životech, které jsme prožili.
S kým byste si Vy chtěli promluvit..?:)not the time or place for brokenhearted

16. října 2011 v 19:38 | vm |  everyday life
Dobrý večer:)

Dovolte mi, abych Vám pověděl, co se stalo za posledních pár dnů. A že se dělo věcí!!
Takže vážení, pohodlně se usaďte a nenechte se rušit..
Vlastně se toho stalo tolik, že ani nevím, kde bych začal. Ale tak začněme u středy, kdy jsem vlastně poprvé "normálně" mluvil s Péťou. To je ta holka, o které se mi teď snad každou noc zdá:) (pozor!! neplést s Péťou, o které jsem tu psal asi tak před půl měsícem nebo tak nějak..)
No, vzhledem k tomu, že jsme spolu mluvili asi 15minut jsme toho moc nestihli, ale kdyby jste mě viděli, jak jsem se choval..:D Přesně tak nějak si představuju, že se chová trdlo, ťuňťa a podobná stvoření, kterými jsem čas od času (rozuměj velmi často) nazýván:))
Každá prachobyčejná myšlenka ze mě lezla asi půl hodiny, což vzhledem k oněm 15minutám, které jsme spolu strávili byl jaksi problém. Nicméně jsme se dohodli a s Péťou jsme se potkali v pátek po škole a šli jsme spolu ven. Nebo teda.. jeli jsme tramvají:D vystoupili jsme na Andělu, kde jsem si chtěl koupit kalhoty, jenomže mi nedošlo, že na Andělu prostě není výběr. No, z Péti jsem byl nervózní jako blázen, pořád jsem koktal a tak. Buď jí to muselo připadat roztomilý(v což doufám) a nebo si musela myslet, že jsem naprostej kretén. Nakonec jsem přišel, že mě uklidňuje, když trhám listí ze stromů. Nakonec se celá Praha ocitla pod hromadou listí. No dobře, to zase trochu přeháním, ale tak daleko od reality nejsem:))
Pořád jsem si říkal, jak jsou to krásný chvíle, a že doufám, že to nikdy neskončí. Péťa pak musela domů, takže jsem jí doprovodil a jel jsem taky. Cestou jsem se stavil ještě na bagetu v pekařství, kde je vždycky taková milá paní, prohodil jsem s ní pár slov a jel jsem domů..
V sobotu odjeli rodiče někam pryč a maminka nám doma nechala výbornej perník - ale né pervitin. My totiž doma nejsme žádní feťáci. Ostatně, přesvědčte se sami..

Tenhle perník jsem doma jedl celou sobotu až do odpoledne, kdy jsme se sestřičkou vyrazili starším autem do Letňan, kde jsem si koupil nový repráčky a chtěl jsem si koupit kalhoty. Jenomže nikde neměli žádný, který by se mi pořádně líbily. Takže jsme jeli zase domů. Tam zrovna přijeli rodiče. Ale přijeli jen na otočku a hned jeli do hospody. Tak jsem nabídl tatínkovi, ať klidně pije, že pro ně přijedu. Tak jeli, tatínek pil a já jsem pro ně přijel. Pili Na kovárně, to je hospoda Tří sester.. Hospoda teda nic moc na to, že je Tří sester:D
Nevím, jestli jsem se zamiloval nebo ne. To fakt nevim.. Ale ten článek je tak dlouhej, že z toho mám hlad. Což mi připomíná...:D To je výtvor, co..?:D A tady je písnička, kterou teď poslouchám pořád dokola a hrozně moc se mi líbí!:))
( Sunrise Avn - Hollywood hills )

help!!

16. října 2011 v 13:22 | vm |  style
HELP!!
Poprosil bych Vás o radu..
Našel jsem si pár kusů, který bych si docela rád koupil a teď tak nějak nevím, který z nich.
Tak bych se chtěl zeptat, který z nich zaujal nejvíc Vás:) A nebo alespoň který z těch stylů:)


šok!! tak tohle jste nečekali!

14. října 2011 v 21:49 | vm |  style
Ahoj, tohle ode mě bylo fakt hnusný. To uznávám..:D
ale je to fakt důůležitý..
neznáte náhodou prosím nějakej suprovej online obchod s oblečením? nechci metal a skate shopy. hledám nějakou originální casual módu nebo něco takovýho:)) moc byste mi pomohli. PROSÍÍÍÍM..

už né!! prosím.

14. října 2011 v 18:15 | vm |  everyday life
Jak dlouho bude tohle ještě trvat?! Začínám se štvát. Teď už ale vážně, protože ta situace s nějakou holkou, o který jsem si myslel, že bych mohl bejt šťastnej právě s ní, se opakuje nějak hrozně často. Za posledních pár týdnů jsem potkal už čtvrtou, o který si říkám, že je naprosto úžasná a dokonalá. Jenomže tahle už fakt je! A já doufám, že mě nezklame.
Na druhou stranu mě pěkně štve, že začínám mít pocit, že se v sobě nevyznám:)) Ale co..? Jinak by byl život nudnej a nezajímavej.. Uvidím, jak to dopadne.
Dneska jsem měl znovu tu čest - strávit s touto slečnou alespoň nějaký čas a musím říct, že to bylo krásný:))
Uvidím, jak se to dál vyvrbí.. Ale je mi zima, takže si jdu dát teplej čaj a nějakou knížku..

(flickr.com)