and I lo♥e her..

18. listopadu 2011 v 23:54 | vm |  everyday life
Dneska bylo volno - krásný volno:)

Vyrazil jsem k nový doktorce (už jsem tam byl v pondělí, ale i přes to, že si od bejvalý doktorky vyžádala kartu - ta nepřišla) - tentokráte už vybaven svojí kartou. Doktorka se mě ptala na pár věcí, pak si mě prohlídla, předepsala mi nějaký tablety na vitamín B - prej ale nemám pít pivo, což mě těší, protože já jsem prostě na víno:)) Hlavně, když jsem potom odcházel, slyšel jsem, jak si říká se sestřičkou, že je dobře, že k nim přišel tak, na rozdíl od těch ostatních pacientů, milej kluk - což samozřejmě potěší:D..
Došel jsem si do lékárny pro ty prášky, tam mi dali jako dárek k nákupu větrový bonbóny - byly výborný. No a potom jsem jel za maminkou, protože jsem se s ní dohodl a ona byla tak laskavá, že byla ochotna vzít mi knížku a ty prášky, abych to nemusel tahat celý odpoledne, protože jsem měl sraz s Péťou. Maminku jsem doprovodil do práce, na Národní třídu a odtud jsem šel pěšky na Anděla. Zase kolem vody - já to tam prostě miluju. To je nejkrásnější místo v Praze. Škoda, že jsem neměl třeba o půl hodiny víc času, rád bych vyzkoušel nějakou kavárnu. Nicméně s Péťou jsem byl určitě radši, než abych seděl někde v kavárně, to je jasný!!
Já jsem prostě tak zamilovanej, že ještě bych nevěřil, že to takhle dokážu.. Péťa je tak strašně úžasná! - ale zpátky ke dnešku..Když jsem se jí zeptal, kam by chtěla jít, naštěstí mi řekla, že nechce nikam dovnitř, takže jsem jí navrhl, abychom se šli projít zase k vodě - procházeli jsme se kolem vody, přes Karlův most a nakonec jsme šli na Petřín, to už ale byla tma.. kolem osmý večer jsem jel domů..
Teď mám hlavu plnou Péti a krásnejch vzpomínek.
A zítra jdu fotit noční Prahu, takže fotky budou zítra - dneska bohužel už nic:(
(p.s. dneska už ten "environment" dělat nebudu - jdu si užívat zamilovanost a jen tak se flákat..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 goodwill | Web | 19. listopadu 2011 v 0:04 | Reagovat

Jde vidět, že od té doby, co jsi potkal Péťu, tak si se hodně změnil, ovšem k lepšímu:) Tvoje články a všechno kolem vyzařuje úplně něčím novým, mně se to líbí:D

2 Michelle | Web | 19. listopadu 2011 v 0:06 | Reagovat

já ikdyž jsem poměrně mladá, bych se bez piva neobešla:)jo, červené vínko j etaky dobré, ale k obědu je to pivo výtečně;D vím mluvím jak nějaké prasátko..:Dna fotky Prahy se "příjdu" podívat. miluji když lidi fotí Prahu.taky se chystám.

3 angie-libi | Web | 19. listopadu 2011 v 11:59 | Reagovat

Hrozně ti to přeju!
Ty první měsíce lásky jsou vždy nejhezčí:) Sama si už přez rok užívám krásný zamilovanosti^^♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama