Drsnej rozchod v Praze...Váš názor?

17. dubna 2012 v 23:33 | vm |  beliefes of the street

Drsnej rozchod v Praze...Váš názor?

Určitě to znáte. Ovšem pro ty z Vás, kteří si to chtějí připomenout a nebo teda i pro ty, kteří video neznají, přidávám video. Pokud video neznáte, počítejte s tím, že po shlédnutí budete slovíčko 'prosím' takřka nenávidět!
A teď teda k tomu, k čemu jsem se chtěl dostat… Na Youtube (na, s prominutím, sračky jako stream.cz nechodím, takže nevím, jestli i tam. Ale asi určitě..) se objevilo docela dost reakcí ve smyslu 'fake nebo ne?'.
Fake?
Hlavní argumenty pro fake jsou, že ta holka má celou dobu zavřený oči, a že těch pár slz, který jsou trochu vidět, jsou umělý. A taky, že autor stáhl video proto, že tu holku začlo štvát, že jí lidi mají za krávu a tak ho požádala, aby to smazal. S čím ale možná nepočítala (a to teda měla počítat) je, že video mezitím nahrálo dalších 93876409873498634 lidí. Vžijme se teda do situace, že by to byl fake… Lidí, kteří by takový video natočili, třeba proto, aby se stali slavnými, by mi bylo nesmírně líto. Jasně - málokdo by nechtěl být slavný - ale proslavit se tím, že budu nadávat holce do píč, kurev atd. a nebo naopak tím, že budu šest minut říkat 'Ondřeji, prosím!' je docela dost ubohý. Takový slávě bych se teda vyhnul obloukem. A to třeba tisícikilometrovým.
Real?
Já osobně si teda nemyslím, že by to byl fake. V takovým případě se ale člověk musí ptát sám sebe, kdo z oné dvojice je ten 'zlý' a kdo ten 'hodný'. Protože pokud je pravda, že ta holka podváděla, je pochopitelný, že se mu tak nějak 'zhnusila'. Pak je teda přirozený, že už s ní nechce bejt. Na druhou stranu natočit si ten rozchod a pak to dát na Youtube je možná ještě hloupější než natočit něco takovýho jako fake.
Toť teda můj názor. Mimochodem, v komentářích někdo psal, že pár dnů po zveřejnění toho videa si holka smazala facebook a teď je pohřešovaná. Ale tady nevím, co je na tom pravdy. Zkoušel jsem to dohledat na netu, ale nic takovýho jsem nenašel, no…
Každopádně je to teda video, jehož zveřejnění je na každej pád dost hloupý, respektive ubohý.
A co Vy? Myslíte, že je to real nebo fake…??
Edit: Teď jsem našel zprávu o tom, že ta holka je fakt nezvěstná. A ten, s prominutím, idiot draží svoje boty z onoho videa. Tak je to kripl…(http://bit.ly/IVvr8Q)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 goodwill | Web | 18. dubna 2012 v 15:15 | Reagovat

K Tvému článku: Viděla jsem video MR. Shonteyho (nevím jak se to píše) a tam říká, že se zná s tím, kdo to video natočil a že to je fake. Nic o pohřešování nevím, ale jsem z 90% přesvědčená, že jde o fake. A k Tvému komentáři: Připadá mi spíše, že muslimové začínají omezovat nás, než aby jsme je nějak my uráželi. Na to 'jmenuji se' jsem si vzpomněla, už jsem si říkala, že by to se mnou bylo zlé, kdybych si nevzpomněla. Film je takový zvláštní, ale rozhodně se mi líbí a jsem ráda, že jsem ho viděla.. je takový jiný, než ty na které se nejčastěji dívám, ale díky tomu mně to tak vtáhlo:D

2 Bublinka | Web | 8. května 2012 v 11:59 | Reagovat

No, jako když jsem našla pár článků o tom, že on si na svých stránkách píše jak hrál v Divadle na Zábradlí a ti se vyjádřili, že tam nikdy nehrál... tak bych asi klidně věřila tomu, že to je nahraný.
Pokud to točil hlavně on, tak prostě já být na místě tý holky tak ho prostě točit nenchám a ten mobil mu z tý ruky vyrazím.
Není divný, že třeba neřekla netoč to nebo tak něco?
Proč by si "normální" člověk tohle točil?? Navíc se pak pokusil vydražit svý pantofle, já si prostě myslím, že je to FAKE jako kráva...
A jestli není... tak si holčička měla rozmyslet jestli ho miluje než vlezla do postele někomu jinýmu... no a když tam zaznělo, že ji taky podváděl...tak jsou šaŠci oba dva...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama