soooooooooooooooooooooo kiiiiiiss meeeeee!!

16. dubna 2012 v 22:30 | vm |  everyday life


dnešek byl tak nějak ve znaku maturit. a kurva! už se nám to docela blíží:/. nicméně - dneska jsme měli den tak nějak docela na pohůdku.. nejdřív dvě hodiny německej seminář, kde nám byl na minulý hodině oznámen test, tak jsem paní profesorce vysvětlil, že když máme poslední dvouhodinovku s ní, tak že by bylo jaksi nedůstojné, abychom to zakončili testem. no a protože mě má ráda, i když jsem jí občas štval tím, že jsem si povídal a nedával jsem pozor, tak řekla, že si to ještě promyslí, čímž bylo pevně dáno, že psát nebudeme. a opravdu - koukali jsme na film 'Sonnenallee' - do češtiny doslovně (nuceně) přeloženo jako Sluneční ulice (csfd.cz/film/70379-eastie-boys/). Doporučuju - je to taková komedie poukazující na absurdity běžného života ve východním Německu za dob komunistů.
Citát:
A:"Co to je? Přihláška do Strany? Do jaké?"
B:"Do jaké asi? Vždyť je jenom jedna, haha."
I přesto, že jsem ten film už jednou viděl, docela mě bavil. Sice jsem se tomu nevěnoval tolik, jako bych se koukal poprvý (chvilkama jsem koukal, pak jsem usínal, pak jsem si povídal, pak jsem usínal, pak jsem hrál na mobilu, pak jsem usínal, pak jsem se koukal, pak jsem si povídal, pak jsem hrál na mobilu, pak jsem si povídal, pak jsem koukal…). Takže to bylo prostě na pohůdku.
Další hodina byla angličtina, kde jsme dělali maturitní otázky, docela jsem se bál, abych nebyl, ale nakonec jsem nebyl. No a pak přišlo to, na co jsem se těšil nejmíň. Profilová zkouška vyšší úrovně z němčiny nanečisto. Skládala se z otázek, na který jsem měl odpovídat, porovnávání dvou obrázků, kraťoučkej referát o OH a o nejoblíbenějším sportovci, pak tam byl citát, ke kterýmu jsem měl vyjádřit svůj postoj a ten zdůvodnit a nakonec rozhovor. Docela jsem si to povodil a z 39 možnejch bodů jsem měl 33. Takže němčiny se moc nebojím, ale nesmím usnout na vavřínech, že…
Pak byla čeština, kde jsem si dobrovolně napsal slohovou práci (nanečisto maturitní slohovka), kterou jsem si moc nedal, protože jsem myslel, že rozsah má být 180 slov, tak jsem psal hodně stručně a pak jsem zjistil, že rozsah má být cca 240 slov. Ale tak jsem to natáhl a myslím, že v pohodě:)
A při odpoledce jsem koukal na profilovou zkoušku nanečisto ze zemáku. Myslím, že to taky půjde.. ale zase - bacha na ty vavříny!! No a teď se jdu koukat na partičku.
Jo a po škole jsme byli napsat s kamarádem report z hockeyshow, tak Vám ho sem pak hodím, abyste měli přesnější popis. Když jsem sem psal o hockeyshow, docela jsem to přelítl.. tak abyste měli lepší představu, jak to probíhalo:))
Zatím!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 goodwill | Web | 17. dubna 2012 v 15:51 | Reagovat

..hlavně ty vavříny:DD hele, to téma bylo fajn, ale po tom, co jsem to dopsala jsem zjistila, že to má být na jednu A5 - já to měla přesně na čtyři :D takže po tom, co mně vyvolala, abych to přečetla jsem se musela napít, protože jsem se začala dusit  :D sakraa, moc dlouhé:D U nás je ještě hnusnější počasí, jen to vidím a je mi zle:/ tím se ta cena bonbónů vysvětluje :D

2 goodwill | Web | 17. dubna 2012 v 17:24 | Reagovat

Zrovna se mi stáhl ten film, takže hned co se doučím fyziku, tak se na to podívám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama