Retrospektiva, pohled do budoucna

29. června 2012 v 18:40 | vm |  everyday life

Retrospektiva

Ahoj, omlouvám se Vám, kteří můj blog navštěvujete, že jste zde v poslední době nenašli vůbec nic novýho, aktuálního… Tak nějak jsem ztratil víru v to, že co tu píšu někoho zajímá. Vím o dvou lidech, kteří sem přišli i tak. Ale to věru není mnoho. Nicméně, a ačkoliv to bude znít jako klišé, já nejsem ten typ bloggera, kterýmu jde o návštěvost, ale jde mi spíš o to, aby ten, kdo sem zavítá, tak trochu utekl ze svojí reality, když to potřebuje. Když to nepotřebuje, tak aby zde našel něco, co jej třeba pobaví nebo zkrátka nějak zaujme. Ale nebudu si sem dávat nějaký blbosti, abych sem nalákal 12letý bloggerky - holky sorry, ale One direction mě fakt nezajímaj…

A teď rychlej pohled do minulosti.

Maturita

O tom jsem tu už psal, takže jen ve zkratce. Odmaturoval jsem, řekl bych, slušně. 3, 3, 2, 1, 1 (pořadí jsem zvolil podle toho, že jedničky nakonec vypadají líp než trojky nakonec. jinak z čeho mám co Vám zodpovím buď v komentářích nebo je to tu někde o pár článků zpět)

Přijímačky na VŠ

I o nich jsem tady už asi psal. Ale udělám Vám jasnej přehled, jak mi to dopadlo (podle priorit od nejnižších po nejvyšší)

Fakulta humanitních studií UK - Posral (9 bodů z asi 28 za překlad. V němčině jsem, a teď se nechci nijak vytahovat, dobrej. Mám certifikát, takže si nemyslím, že 9 bodů z 28 mám asi určitě proto, že to hodnotil nějakej blbeček:D) NECHTĚL JSEM, takže se nic neděje.

Národohospodářská fakulta VŠE - Přijat (podle Scio NSZ s přehledem) NECHCI!

Fakulta sociálních věd UK - Česko-německá studia - POSRAL (asi 60 bodů ze 110, CHTĚL JSEM, ale pak jsem si to, těsně před přijímačkama, rozmyslel) takže NEVADÍ!!

Fakulta sociálních věd UK - Mezinárodní teritoriální studia - cca 100 bodů ze 150, s přehledem přijatej! z asi 150 lidí jsem byl cca 60. Poté, co jsem si rozmyslel, že nechci na ČNS, jsem sem chtěl nejvíc! JDU TAM!!

Supervolno

Užívám si supervolno.
A teď rychlej pohled do budoucna.

Novej vzhled, návrat k původním cílům

Chtěl bych se zase vrátit k 'absurdním článkům', né tady psát o svým životě tak fádně jako doteď… Trochu se mi to tu zvrhlo. Chci tvořit zase nápaditý články. A to i za cenu toho, že nebudu psát článek každý den nebo dva. A taky víc fotek. Né jen obrázky, který někde najdu, předělám, upravím a podobně. Víc svých fotek!!

Supervolno

A než nastoupím do školy, chci si užívat supervolna!:)
Zatím!:))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama