Thursday!

14. června 2012 v 21:10 | vm |  beliefes of the street

Thursday!

Už nebudu psát o tom, že jsem zaspal, ale že to vlastně nevadí, protože už nemusím chodit do školy… Ale je to zase pravda. Takže jsem zase použil, mnou tak oblíbený, styl psaní, kdy Vás informuji o něčem tak, že Vám napíšu, že nebudu psát o něčem, což následně rozvedu tak, aby každému došlo, že se to stalo. Vlastně popírám to, co píšu. To je sranda…

Chtěli byste vědět, co jsem dělal?

ANO: Byl jsem s Péťou, když jsme jeli k ní, stala se taková zvláštní věc (viz níže). Pak jsem měl sraz s rodičema a jel jsem s nima domů. Cestou tam jsem se ještě stavil v jednom obchodě s kolama, protože si vybírám kolo (za maturitu)… No a teď už jsem doma a teď se jdu kouknout na fotbal.
NE: Tak si nečtěte to, co stojí v předcházejícím odstavci. Jestli jste si to přečetli, tak Vás asi neubylo, protože to věru není dlouhé.

Příhoda z autobusu

Když jsme teda nastoupili do busu (cestou k Pétě), nastoupila i paní s kočárkem. Na další zastávce pak nastoupil pán, kterej si stoupl ke kočárku a začal mluvit s tím nebohým klukem, co v kočárku seděl. Ještě skoro vůbec nemluvil (já nevím, jestli je to normální - neumím odhadnout věk dětí a nevím, kdy začínají mluvit. No a ten chlap na něj začal mluvit. Ten kluk samozřejmě vůbec nevěděl, o co tomu chlápkovi jde, takže házel takový fakt zmatený pohledy, ale vypadal hrozně vtipně. Ten chlap mu říkal třeba: 'Ty jseš ještě malej, ale já Ti musím něco říct.. To si zapamatuj! Jediná ženská, která to s Tebou bude v životě myslet vážně dobře, je vždycky jen máma! Teď to možná ještě vědět nepotřebuješ, ale snad si to teď uchováš v paměti a jednou si na to vzpomeneš!' Pak se ten chlap podíval na tu mamku - ta byla chudák v rozpacích.. Já třeba být mámou toho dítěte, tak toho chlapa požádám, ať mi na něj takhle nemluví:D… Pak ten chlap tomu dítěti vyprávěl o tom, jak mu dcera umírá na rakovinu a tak.. to bylo docela hrozný, jak to začal vyprávět. Ale ten kluk - jak byl bez starostí. Jak se na něj křenil… To bylo fakt krásný! Až na to vyprávění o tý dceři.. to vůbec hezký nebylo..
Ale chudák ta máma. Ta se tam furt smála, koulela očima, protáčela je v sloup…:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 segna | Web | 23. června 2012 v 23:54 | Reagovat

Ahoj. Jsem to já - Goodwill. Akorát mám nový blog. Jsi jediný, kterému ho říkám, tak s tím vynalož jak chceš. Starý jsem smazala, protože se udál trochu jiným směrem, než jsem z počátku plánovala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama