Srpen 2012

fb people

6. srpna 2012 v 1:51 | vm |  style

fuckoffbook.

to neeee! já z toho zešílím! to je něco strašnýho! teď jsem se podíval na facebook… a tam fotka s popisem 'dáme 5 000 liků Mirce Knapkový za zlatou medaili?' dali. no a kurva co?! to si jako myslej, že Mirku Knapkovou zajímá, kolik dostala liků na facebooku? to by bylo asi to poslední, o co bych se na jejím místě zajímal… je to něco úžasnýho, že získala zlato na Olympiádě a moc jí to přeju (zvlášť, když je to Slávistka), ale nevím, jestli dát like k její fotce v nějaký posraný skupině, která s ní nemá jinak nic společnýho, je ta pravá cesta… resp. vím - NENÍ!!
a pak tady mám ještě něco podobnýho. v nějaký ještě posranější skupině, pokud to nebyla ta samá, se objevil post: "zapnu počítač, kouknu na facebook, kouknu na youtube, pustím hudbu, a pak jsem na facebooku:DDDD - kdo to tak má, LIKE!" a kolik liků myslíte, že je u toho? 50? 100? 500? 1000? 5000? ne!…………. 10.460 lidem se to líbí.
chápete?? 10 a půl tisíce lidí je tak debilních, že se k tomuhle ještě přiznaj!! já to takhle mít, tak se za to stydim!! jasně, mám facebook v mobilu, takže to těm, co tam jsou, ukazuje, že jsem online… ale ten mobil mám v kapse, na stole nebo jsem ho třeba zapomněl v koupelně!! ale nesedim u počítače hodiny jen proto, abych čuměl na modrobílou stránku a sledoval, jestli mi náhodou někde nevyskočí jeden červenej čtvereček!!
když už jsem se takhle 'rozvášnil'… tak proč nenapsat o těch 'fanoušcích', co se vůbec nezajímají o sport, konkrétního sportovce ani neznají, ale když si přečtou, že má medaili, tak napíšou, jak je úžasnej, v tom horším případě dokonce přidají srdíčko a tak… takovýhle náplavky jsou nejhorší. ty mě dokážou vážně rozesmát…
asi by se hodilo, abych se omluvil někomu, kdo si to třeba přečetl a má to podobně… ale já se omlouvat nebudu. tohle je prostě můj názor a jestli se někomu nelíbí, tak já mu to nebudu odpírat. a nebude mi vadit, když si o mně někdo řekne, že jsem hloupej, když to nedělám jako on. protože nadávka od takovýho člověka kolem mě jenom proletí, já jí zamávám a nikdy se s ní už nebudu nijak zabývat.
tak, teď jsem se u toho psaní úplně naštval:D
promiňte ta sprostá slova, ale jinak to nešlo:))

good morning.

5. srpna 2012 v 20:22 | vm |  everyday life

good morning.

"Ale teďkonc, zvlášť po ránu, jsem úplně negramotnej."
Viděli jste, doufám, někdy Lotranda a Zubejdu, že? Zazněla tam tahle věta. Myslím, že starej Lotrando to tvrdil. Já jsem měl tuhle pohádku hrozně rád. Ani nevím proč. Asi proto, že se mi jako malýmu Zubejda líbila. Akorát nechápu, proč jí někdo vymyslel takový jméno!:D Tomu vážně nerozumím… Ale tak proč ne… Taky to je jeden z prvních tří filmů, na kterých jsem byl v kině. První byl myslím 101 dalmatinů - u toho jsem ale usnul a pak si ještě pamatuju, že jsem byl jako malej na filmu 'Velký Joe' - i když mi rodiče tvrdí, že jsem na tom nebyl… tak možná někdy se školkou:D
Ale nechtěl jsem psát o filmech - spíš o tom, že jsem po ránu vážně úplně negramotnej. A zvlášť o víkendech nebo prázdninách, když vstávám mezi dvanáctou a druhou hodinou… Nejhorší na tom je, že pak ten den má asi tak pět minut a už je zase večer:D Pak dalších pět minut, jsou dvě hodiny v noci a začínám být trochu unavenej… Už mě to pěkně sere!
… odešel jsem od psaní…
Tak jsem se vrátil k notebooku. Byli jsme s rodičema na minigolfu. Jsem docela vostuda!!:D Pár jamek se mi sice povedlo, ale jinak jsem skončil asi 7 úderů za rodičema. Jako polehčující okolnost bych ale chtěl podotknout, že jsem to hrál po třetí v životě (hodiny minigolfu nahraný na mobilu samozřejmě nepočítám)… A když jsem se o tom s nima bavil, oni říkali, že jsou na minigolfu asi tak po padesátý. Tak doufám, že to neřekli jen proto, abych nebyl nasranej, že mě porazili:D… To jsem ale samozřejmě byl - ale na druhou stranu, nešli jsme tam proto, abychom si mohli navzájem říkat: "hmm, dobrý mami, Tys mě porazila!" Nebo naopak: "haha, Ty ses nechal porazit oběma rodičema, Ty jseš vůůůl!!"…

geniální fotograf..??

4. srpna 2012 v 13:18 | vm |  beliefes of the street

instagramialita

INSTAGRAM.
Ještě na něm nejsi? Chyba.
Už na něm jsi? Tak možná právě i Tebe se ten článek týká.
V první řadě bych rád přiznal, že i já na něm jsem.
Jde o tohle - dneska můžeme udělat úplně obyčejnou fotku, otevřít Instagram, oříznout jí. Přidáme jeden, dva filtry a je to! Krásná fotka může být na Světě. Ale pak jde o to, jestli si dotyčný myslí, že jeho fotky jsou geniální… Pokud si to myslí, něco je špatně.
Krása fotky přece nezáleží na tom, jestli je tam kontrast a jestli jsou tam hezký barvy… Její krása přece spočívá v tom, co zachycuje a jak je to zachyceno! Jasně - dá se to obejít - vyfotím něco ošklivýho, upravím barvy, přidám filtr a fotka vypadá líp. Ale asi se nikde nebudu moc chlubit tím, co nám před barákem nechal sousedův pes, ne? (nemyslete si, že by nám před barákem sousedův pes cokoliv nechával, to byl jen ilustrační příklad!:D)
Chtěl jsem tím akorát prostě říct, že to, že jsem na Instagramu neznamená, že jsem geniální fotograf! Jsem tam proto, že mě baví fotit, baví mě prohlížet si fotky jiných uživatel. A k tomuhle by měl Instagram sloužit!
Ale nechci od něj nikoho odrazovat! To naopak! Podle mě je Instagram geniální - svou jednoduchostí a chytlavostí!
Kdyby to náhodou někoho zajímalo, odkaz na můj Instagram je vlevo v menu:)

tohle nečti!

4. srpna 2012 v 1:14 | vm |  everyday life

Ahoj.


Konečně - dneska se u mě stavila Inspirace a dala mi pár tipů! Mimochodem, jeden z nich byl na fotky. To znamená, že až se k tomu někdy dokopu, mohl bych přidat sérii nějakejch fotek. A protože už mám úplnou představu o jejich podobě, mohlo by to být klidně už za pár hodin. Hned potom, co se vyspím a nějak proberu, protože vážně nebudu dělat fotky těsně potom, co vstanu. I když… to taky nezní špatně.. No, tak to mám zítra/dneska co dělat.
Další věc je, že jsem taaaak šťastnej, že kdybych nebyl já, tak bych si záviděl. Pett. Další vysvětlování nebude. Prostě jen, že jsem zamiilovanej:) A miluju! A prostě jsem prostě prostě prostě šťastnej!
Další věc je, že mě fakt sere, že jsem se sem teď moc nedostával a furt slibuju, že už to bude jen a jen lepší.. A světe div se, ono není! Jenže já za to nemůžu! Teď jsem byl na chatě, předtím jsem byl v Edenu na fotbale (a když přijdu z fotbalu, tak vážně nemám dost sil na to, abych něco napsal!:D…) Mimochodem, jestli to náhodou čte někdo z Jihlavy, tak pozdravujte Vaška Kolouška. A ještě mu vzkažte, že ten gól si mohl odpustit. A jestli to čte někdo, koho vůbec nezajímá fotbal, tak ať nečte předchozích tři a půl řádků! (mám rád včasná varování!)
No, další věci nějak zatím nemám.
Jo, mám jednu prosbu!!
Nevíte, PROSÍM, jak můžu nastavit, aby se u komentářů neukazovaly ikonky uživatel? Mně se to prostě už nelíbí! Jestli mi někdo poradí, poděkuju!:D