Září 2012

bye, bye..

18. září 2012 v 19:54 | vm

ahoj, mám takovou zprávu (není ani dobrá ani špatná).. končím tady, ale budu pokračovat (resp. začínat od začátku na http://veeeem.blogspot.cz/) :))

zatím jsem teda nepřidal ani jeden článek - logicky. protože teď začínám:)) až bude něco novýho, dám sem vědět a tady to zruším.. ale ty blogy, které jsem si oblíbil, budu samozřejmě dál navštěvovat:D

away until thursday

11. září 2012 v 2:41 | vm |  everyday life
tu písničku si pusťte ke čtení článku, je super!!


servuuuus!!
Tak coo? máte se? tak to se máte:) já zase nemůžu spát:/ poslední dobou málo spím a docela mě to už štve.. ale né tolik, jako to asi štve rodiče:D ale není se jim co divit - vždyť oni vstávají před šestou hodinou a já třeba ve dvanáct. no, jenže na druhou stranu..oni usínají kolem dvanáctý a já třeba tak o 4 hodiny později:/ i když ležím v posteli, tak prostě neusnu. ale nebudu tady už dál brečet!!:D

seznamovák
no, zítra - vlastně dneska odjíždíme na seznamovák s lidma z FSV UK (obor MTS)… jsem docela zvědavej, jak to tam bude probíhat - určitě dám vědět. ale raději bych tady zůstal… s Pett♥ Mně se zase bude stýskat:/ teď jsme byli celý víkend spolu (píšu to proto, že mi zrovna hraje písnička z jednoho filmu - ano. je to ta, co je nahoře na začátku článku).. a nemusím asi nijak vysvětlovat, že raději bych byl s Pett než někde s nějakýma lidma, který neznám. jasně, poznám nový.. ale nikdo z nich mi nemůže ani z části vynahradit přítomnost Pett. to vím předem a nehodlám o tom s nikým diskutovat, protože mi nikdo do srdce nevidí.

8mile
znáte film 8mile (8. míle)??? já už ani nevím, kde jsem to viděl poprvé - ale bylo to s jedním kamarádem. takže asi u něj. ale nepamatuju. je to parádní film. Eminem tam hraje v podstatě sám sebe a příběh je tak trochu inspirovanej jeho životem, ačkoliv to není jeho autobiografie… jestli neznáte, doporučju se na to podívat! je to super. vážně. vážně moc. vážně moc super.

EDIT: tady přidávám odkaz na obrázek toho novýho psacího stroje, na kterej jsem v minulým článku zapomněl: bit.ly/U5k8uW
DOBROU NOC!!
nebo příjemný zbytek dne.. podle toho, kdy to čteš. a děkuju za trpělivost se čtením:)..

news from VeEm's life

8. září 2012 v 20:00 | vm |  everyday life
Hellou.
mám pro Vás zcela dozajista výbornou zprávu!! ode dneška bych se měl vrátit ke aktivitě, na kterou jste u mě byli zvyklí především z časů předprázdninových. a vzhledem k tomu, že mám nový "psací stroj", tak se opravdu musím snažit - aby nezahálel:))

Jogging


potom, co jsme se o prázdninách vídali s Pett míň, než jsme byli zvyklí, jsme si to první školní týden (já mám sice ještě měsíc volno, ale tím některé z Vás nechci otravovat:D..) vynahradili - od pondělí do pátku jsme každý den spolu♥. no a předevčírem a včera jsme spolu byli běhat:) běhali jsme v Motole a já jsem úplně nadšenej! to je přesně běhání, jak jsem si ho vždycky představoval. vyběhnout si ven s někým, koho máte tak rádi (v mém případě …s někým, koho tak miluju!). nikdy mě nebavilo běhat s trenérem, zvlášť, když říkal takový ty super rady jako třeba : "běž!" nebo "přidej!".. to jsou rady, za který bych kopal do prdele. a to ještě v tom lepším případě. s Pett je to o něčem úplně jiném - z toho běhání mám radost. ale tak to ze všeho, co dělám, když jsem s Pett. asi to zní, jako kdybych si to vymýšlel jen proto, aby náš vztah vypadal tak krásně. ale nevymýšlím si:) nelžu!

notebook

no a teď se teda pochlubím s tím "psacím strojem", co jsem dostal od rodičů ke studiu na VŠ. takže zaprvé: je bílej - ale ne proto, že swag:D ale prostě proto, že měli tenhle notebook jen v bílý barvě a já proti tomu nic nemám. ale nevyhledával jsem to. na druhou stranu.. když jsem ho viděl poprvé na vlastní oči, byl jsem nadšenej, protože to prostě není taková ta šedá myš, jakou mi všechny černé notebooky připomínají. no a zase ty zelený, červený nebo modrý notebooky mi přijdou docela uhozený. kdyby ty barvy byly aspoň hezký - ale notebook v hezký modrý, červený nebo zelený barvě jsem fakt neviděl:D kdyby teda někoho z Vás zajímalo, na čem teď píšu, tak tady je obrázek.
Rytmus v Adela show (nebo jak se ta 'šou' jmenuje)
tak nevím, jestli jste to video viděli nebo ne. jen tak na úvod - prvním hostem je Agáta Hanychová a po ní přichází na scénu Rytmus. Já teda nevím, jestli jsem sám, kdo měl Hanychovou za krávu.. ale potom, co jsem viděl tohle video, tak jsem si říkal, že asi není tak blbá...pustil jsem si pár rozhovorů s ní a díky jednomu komentáři jsem to pochopil. ona se tak prostě jenom chová, protože je vychcaná. bulvár po ní jde, za přehlídky pak dostane víc peněz, protože přitáhne tisk. no - asi to není tak úplná kráva. i když vydělávat prachy díky tomu, že se budu chovat jako blbec - to asi není to pravý ořechový. no a pak Rytmus - já ho nemám rád kvůli tomu, jak všude rozhazuje prachy, jak se s nima chlubí a tak. ale jeho písničky mám rád. takže se vždycky snažím zapomenout na to, jak se on jinak chová. jinak jako v hlavě taky asi něco má - ale tady mám bohužel předsudky, protože má jen základní školu a to mi přijde fakt až moc málo. ale tak úplnej kripl to asi taky není. akorát má prostě potřebu se chlubit:D
(napsáno 6.9.)
Zlatokopky

back again

4. září 2012 v 0:04 | vm |  everyday life
Ahoj, tak jsem zase tady! Máte radost?
Za poslední měsíc se stalo tak strašně hodně moc věcí, že nemá cenu, abych vybíral ani pár těch nejdůležitějších. Ovšem moc nemám tušení, o čem jiném bych teď měl psát. Takže v následujícím 'článku' najdete pár těch nejdůležitějších, resp. nejzajímavějších událostí.
Takže zaprvé: Je to asi dva týdny, co jsme byli s Pett u nás na chatě. Na týden. Nejkrásnější dny mého života. Ten klid, že nás nikdo nerušil, to byla prostě paráda! (vzhledem k tomu, že tatínek potřebuje notebook nosit do práce, odstranil jsem všechny svoje instalace, tudíž i photoshop, takže fotky, které přidám, jsou z Instagramu - Veeeeeem - kdybyste mě tam chtěli najít)…♥

No a další věc je ze dneška/včerejška - prostě 3.9. byl jsem na zápise na FSV UK.. a napsali nám, že máme mít občanku. no a tak jsme tam s kamarádkou byli a já jsem jí ukazoval, jak mám rozlepenou občanku (ještě tu velkou, starou, zelenou), a že už uvažuju o tom, že bych jí někde zahodil a udělal si tu novou, malou, hezkou. a ona říkala:"no, tak se na ní třeba ještě podíváš a zjistíš, že vypršela její platnost.." říkal jsem si, že to snad ne, ale pro jistotu jsem se podíval a co nevidím!! vypršela 4.6.2012.. nevěřil jsem tomu, že to už bylo a furt jsem doufal, že je rok 2011:D to bylo totiž těsně předtím, než jsem jim u zápisu měl dát občanku, aby zkontrolovali údaje. naštěstí si toho nevšimli, takže mě zapsali a já jsem konečně s jistotou studentem FSV UK. no a pak jsem si jel udělat fotku, pak jsme se sešli s Pett ♥ a jeli jsme na úřad, abych si zažádal o novou občanku.. konečně budu mít tu novou, malou, hezkou občanku!!!