news from VeEm's life

8. září 2012 v 20:00 | vm |  everyday life
Hellou.
mám pro Vás zcela dozajista výbornou zprávu!! ode dneška bych se měl vrátit ke aktivitě, na kterou jste u mě byli zvyklí především z časů předprázdninových. a vzhledem k tomu, že mám nový "psací stroj", tak se opravdu musím snažit - aby nezahálel:))

Jogging


potom, co jsme se o prázdninách vídali s Pett míň, než jsme byli zvyklí, jsme si to první školní týden (já mám sice ještě měsíc volno, ale tím některé z Vás nechci otravovat:D..) vynahradili - od pondělí do pátku jsme každý den spolu♥. no a předevčírem a včera jsme spolu byli běhat:) běhali jsme v Motole a já jsem úplně nadšenej! to je přesně běhání, jak jsem si ho vždycky představoval. vyběhnout si ven s někým, koho máte tak rádi (v mém případě …s někým, koho tak miluju!). nikdy mě nebavilo běhat s trenérem, zvlášť, když říkal takový ty super rady jako třeba : "běž!" nebo "přidej!".. to jsou rady, za který bych kopal do prdele. a to ještě v tom lepším případě. s Pett je to o něčem úplně jiném - z toho běhání mám radost. ale tak to ze všeho, co dělám, když jsem s Pett. asi to zní, jako kdybych si to vymýšlel jen proto, aby náš vztah vypadal tak krásně. ale nevymýšlím si:) nelžu!

notebook

no a teď se teda pochlubím s tím "psacím strojem", co jsem dostal od rodičů ke studiu na VŠ. takže zaprvé: je bílej - ale ne proto, že swag:D ale prostě proto, že měli tenhle notebook jen v bílý barvě a já proti tomu nic nemám. ale nevyhledával jsem to. na druhou stranu.. když jsem ho viděl poprvé na vlastní oči, byl jsem nadšenej, protože to prostě není taková ta šedá myš, jakou mi všechny černé notebooky připomínají. no a zase ty zelený, červený nebo modrý notebooky mi přijdou docela uhozený. kdyby ty barvy byly aspoň hezký - ale notebook v hezký modrý, červený nebo zelený barvě jsem fakt neviděl:D kdyby teda někoho z Vás zajímalo, na čem teď píšu, tak tady je obrázek.
Rytmus v Adela show (nebo jak se ta 'šou' jmenuje)
tak nevím, jestli jste to video viděli nebo ne. jen tak na úvod - prvním hostem je Agáta Hanychová a po ní přichází na scénu Rytmus. Já teda nevím, jestli jsem sám, kdo měl Hanychovou za krávu.. ale potom, co jsem viděl tohle video, tak jsem si říkal, že asi není tak blbá...pustil jsem si pár rozhovorů s ní a díky jednomu komentáři jsem to pochopil. ona se tak prostě jenom chová, protože je vychcaná. bulvár po ní jde, za přehlídky pak dostane víc peněz, protože přitáhne tisk. no - asi to není tak úplná kráva. i když vydělávat prachy díky tomu, že se budu chovat jako blbec - to asi není to pravý ořechový. no a pak Rytmus - já ho nemám rád kvůli tomu, jak všude rozhazuje prachy, jak se s nima chlubí a tak. ale jeho písničky mám rád. takže se vždycky snažím zapomenout na to, jak se on jinak chová. jinak jako v hlavě taky asi něco má - ale tady mám bohužel předsudky, protože má jen základní školu a to mi přijde fakt až moc málo. ale tak úplnej kripl to asi taky není. akorát má prostě potřebu se chlubit:D
(napsáno 6.9.)
Zlatokopky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabink4 | Web | 8. září 2012 v 20:19 | Reagovat

i já děkuju:) bydlení zařízený mám, takže tam budu v říjnu jako na koni:DD - popravdě se mi tam teda zrovna moc nechce.. ale třeba to bude fajn.

A s tim běháním máš pravdu, je to super, běhat s někým jak říkáš.

Měj se krásně, frajere! :)*

2 couturiere | Web | 9. září 2012 v 14:07 | Reagovat

problém je v tom, že žádnou nemáme. :D:D:D:D hanychová. joo, taky sjem si říkala, že je to krává. dřív. ted už miale nijak  nevadí. ;) ještě když má dítě. :D
jináč obrázek neni. :D a užívej.:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama